Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-06-21 22:43:04

Łukasz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 4
Punktów :   

Tramwaj

Przepraszam, że dziś w trakcie wpisów nie słuchałem do końca uważnie - absorbowały mnie indeksy. Jednak pomysł z uczelnianym tramwajem wydał mi się bardzo dobry. Czy mogłyby Panie coś o nim tutaj napisać?


Pozdrawiam
Łukasz

www.historiatabaki.pl

Offline

 

#2 2008-06-26 20:56:52

magda

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tramwaj

Pomysł z tramwajem polega na wynajęciu tramwaju zabytkowego i jeżdżenie nim na określonej trasie (którą wyznaczymy), promocja szkoły a  przy okazji zrobienie badań które później opracujemy. Chcielibyśmy do tego pomysłu zaprosić inne koła, aby w tramwaju znajdowali się przedstawiciele każdego kierunku. Kasia dowiadywała się i ponoć można to zrobić małym kosztem. Pytanie tylko czy szkoła by na taka promocje miała ochote i czy rektor zgodziłby się na to. wstępnie myśleliśmy żeby przeprowadzić tą akcję we wrześniu - jeszcze przed końcem rekrutacji. Co Pan na to?

Offline

 

#3 2008-06-26 23:05:24

Łukasz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tramwaj

Pomysł bardzo fajny. Nie wiem jednak, czy realizować go we wrześniu, czy na przedwiośniu. Wtedy odbywają się targi edukacyjne "Perspektywy" (czy jakoś tak). Jeśli szkoła miałaby na nich swój stragan, wtedy taki tramwaj mógłby byc dodatkową promocją. Tak czy owak warto byłoby zrobić jakiś poważny projekt ze szczegółową informacją dotyczącą ceny i przedstawić go Rektorowi.


Pozdrawiam
Łukasz

www.historiatabaki.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unbeatenonyks.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.kzpol.pun.pl www.pszzp.pun.pl